Bērnistabai

Mūsu specialitāte ir bērnu gultas. Esam padomājuši par ērtību un estētisko noformējumu visām mūsu mēbeļu kolekcijām. Bērnu mēbeļu sērijām dizains ir izstrādats tā, lai tas atbilstu jebkura vecuma bērnu gaumei. Tas ir veiksmīgs risinājums arī vecākiem, jo dizains būs aktuāls arī bērniem, kas sasnieguši pusaudžu vecumu.  

Divstāvu gultas ir ideāls risinājums ģimenēm ar vairākiem bēniem. Visbiežāk divstāvu bērnu gultas izvēlas mājokļos, kuros nepieciešams maksimāli ergonomisks risinājums mazā telpas platībā. Vairākas mūsu divstāvu gultas ir transformējamas – tās iespējams novietot gan kā divstāvu moduli kopā, gan katru atsevišķi. 

Bērnu gultiņas, kas paredzētas zīdaiņiem, ir regulējamas, lai, bērnam augot, gultiņu būtu ērti lietot  gan bērnam, gan vecākiem.  

Kad runājam par bērnistabas mēbelēm, viens no svarīgajiem aspektiem ir drošība. Visas mūsu gultas ir pārbaudītas un sertificētas atbilstoši EU standartiem. Jau vairāk nekā 15 gadus eksportējam bērnu mēbeles uz vairākām Eiropas valstīm, kas liecina par mūsu ražotas produkcijas augstajiem standartiem. 

Visai mūsu ražotajai produkcijai ir spēkā 2 gadu garantija. Nepieciešamības gadījumā nodrošināsim mēbeļu piegādi un montāžu uz jūsu mājām.

Lielākā daļa no R.P.Group rūpnīcā ražotās mēbeļu kolekcijas ir izgatavotas La Redoute vajadzībām.