Guļamistabai

Guļaimstaba ir telpa, kas jau pēc nosaukuma atklāj tās patieso funkciju. Tā ir vieta, kurā mēs guļam – atjaunojam savu organismu un enerģiju, lai nākamajā rītā mostos moži un labi izgulējušies. Tāpēc tās iekārtošana un mēbeles noteikti ir svarīgs aspekts dzīves kvalitates uzlabošanai. 

Gultas un matrača izvēlei jāpievērš vislielākā vērība. Svarīgi iegādāties gultu, atbilstoši telpas izmēriem un gulētaju skaitam. Izvēloties matraci, tas noteikti būtu vispirms jāizmēģina salonā, lai saprastu, vai matracis atbilst gulētāja ieradumiem un veselībai (mīksts, ciets, matracī izmantotie materiāli, piemēram, memory foam, jūras zāle, zirgu astri, atsperu bloki u.c.). 

Pārējās guļamistabas mēbeles un apgaismojums jāizvēlas atbilstoši tās lietotāju paradumiem un vēlmēm. Veidojot guļamistabas interjeru, jāatceras, ka tā ir telpa relaksācijai, tādēļ, lai miegs būtu kvalitatīvs, ir svarīgi radīt nomierinošu un patīkamu atmosfēru. 

Guļamistabām ražojam un piedāvājam gan standarta kolekciju, gan individuālus projektus pēc pasūtījuma. Garderobes, iebūvējamie skapji, gultas, kumodes un citas mēbeles ražojam jau vairak nekā 20 gadus. Visām mūsu ražotajām mēbelēm ir 2 gadu garantija. Nepieciešamības gadījumā nodrošināsim mēbeļu piegādi un uzstādīšanu. 

Daļa no R.P.Group rūpnīcā ražotās mēbeļu kolekcijas ir izgatavotas La Redoute vajadzībām.